אודותינו

ברוכים הבאים לחברת איתנית טקסטיל בע"מ יצרנית המותג Konfore   - השער שלכם לנוחות שאין כמותה
מורשת של מצוינות מאז 1955

באיתנית טקסטיל, אנחנו לא סתם חברת טקסטיל כלשהי; אנחנו סיפור שנארג לאורך זמן, מורשת שנוצרה בתשוקה. בבעלות משפחת אלויה ועשירה במסורת, אנחנו נמצאים בחזית תעשיית הטקסטיל כבר ארבעה דורות. מאז הקמתנו ב-1955, הקדשנו את עצמנו למשימה אחת – לספק איכות ונוחות שאין כמותן בכל מוצר.
 
המתכון הסודי שלנו: חדשנות, איכות וחומרי הגלם הטובים ביותר
למה לבחור במותג Konfore? התשובה טמונה במחויבות שלנו ללא פשרות לשלושה עקרונות מרכזיים: חדשנות, איכות ייצור מעולה ושימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בעולם. עמודי תווך אלה לא רק עיצבו את עברנו, אלא גם סללו את הדרך לעתידנו כיצרני הכריות והשמיכות המובילים בישראל.
 
חוו את עתיד הנוחות במפעל החדיש שלנו
צעדו לתוך המפעל שלנו בפארק התעשייה עמק חפר וגלו איפה הקסם קורה. המפעל מצויד בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם, המפעל שלנו הוא הלב של הפעילות שלנו. כאן, צוות מסור של אנשי מקצוע עובד ללא לאות, ונוקט משטר בקרת איכות קפדני כדי להבטיח שכל מוצר שאנחנו מציעים, תחת המותג המוערך שלנו Konfore, עומד בסטנדרטים המחמירים שלנו. בין אם זה למלונות, רשתות קמעונאיות, בתי חולים או חנויות פרטיות נבחרות, המחויבות שלנו למצוינות היא בלתי מתפשרת. אנחנו אפילו מרחיבים את המומחיות שלנו לייצור מוצרים מותאמים אישית תחת מותגים שונים של חברות.
 
הבטחה לחדשנות מתמדת ונוחות ללא תחרות
ב- Eitanit Textile, אנחנו לא רק מוכרים כריות ושמיכות; אנחנו מציעים חוויה - הבטחה לנינוחות, רכות, ומגע של יוקרה אשר משנה את שנתכם למשהו אחר, משהו אחר לגמרי. ההנהלה והצוות שלנו מסורים לחידוש ושיפור מתמידים כדי לשפר את השירותים שלנו. כי בסופו של דבר, הנינוחות שלכם היא בראש סדר העדיפויות שלנו.
 
הצטרפו אלינו למסע של נוחות ואיכות
מוכנים להעלות את חווית השינה שלכם לרמה גבוהה יותר? צללו לתוך עולם ה-Eitanit Textile, שבו כל מוצר הוא עדות למסירות שלנו לאיכות, לחידוש, ולנוחות היוקרתית שהגדירה את המורשת שלנו במשך דורות.
 
Eitanit Textile Ltd. – המקום שבו חלומות מתגשמים.

x

#{title}

#{text}

#{price}